White Earplugs – Bezdrátové sluchátka pro telefony s OS iPhone a Android

21 hodnocení zákazníků

Úplná svoboda ve všem, co děláte! Zapomeňte na trapné kabely a zažijte to nejlepší, co bezdrátová technologie může nabídnout. Nikdy nebylo snazší poslouchat hudbu, volat a sledovat nahrávky v telefonu!

1.429 329

Dnes objednáte, ve středa, 19.5. obdržíte!
Množství:
TOP VÝBĔR
1x 329Kč/kus 2x 263Kč/kus 3x 230Kč/kus
Tento produkt si právě prohlíží 14 lidí!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojenosti

EXPRESNÍ doručení

Zasíláme i na dobírku

Hlavní funkce:
– Pohodlná bezdrátová sluchátka,- Snadné použití,- Zabudovaný mikrofon,- Rychlé propojení s telefonem.
Způsob použití:
Po jednoduchém počátečním nastavení, které provedete pouhým poklepáním, si můžete začít užívat přímo kouzelný zvuk sluchátek White Pods. Sluchátka se automaticky zapínají a vždy jsou připojena k vašemu zařízení. White Pods dokonce poznají, když je máte v uších! Když je vyndáte, automaticky přestanou přehrávat zvuk.
Doba provozu:
Při plné pohotovosti 4 hodin.Ve stand-by režimu 100 hodin
Doba nabíjení:
Do 70 min
Rozměry:
40 mm x 15 mm x 17 mm
Ostatní vlastnosti:
Hmotnost: 8 g
Bluetooth verze: 5.0
Bluetooth vzálenost: do 15 m
Kompatibilita: Se všemi telefony, které mají připojení Bluetooth: Apple iPhony, Android telefony (Alcatel, BlackBerry, HTC, Huawei, Lenovo, LG, Microsoft, Motorola, Samsung, Sony, ZTE a další) a Windows Phone.

Platba je možná v hotovosti, kartou nebo prostřednictvím platebního systému paypal. Zásilka Vám bude doručena doporučeně prostřednictvím České pošty. Před doručením budete formou sms nebo telefonicky informováni. Pokud jste v době doručování nepřítomni, můžete si ji vyzvednout na nejbližší poštovní pobočce. Oznámení o zásilce dostanete do schránky.

V případě, že výrobek nesplnil vaše očekávání, můžete ho do 14 dnů od převzetí bez důvodu vrátit. Nepoškozené zboží v původním obalu pošlete na adresu společnosti HS plus d.o.o. Přiložte vyplněný formulář reklamace/výměny a kupní cena vám bude vrácena nebo výrobek vyměněn za vhodnější ve stejné hodnotě bez doplatku. Tímto se staráme o stálou spokojenost našich věrných zákazníků.

Stáhněte návod k tomuto produktu (.pdf)