Univerzální protiskluzové hroty ICESPIKE

48 hodnocení zákazníků
Vysoká poptávka!

Barva: černá

699 489

Dnes objednáte, v pondělí, 19.4. obdržíte!
Množství:
TOP VÝBĔR
1x 489Kč/kus 2x 391Kč/kus 3x 342Kč/kus
Tento produkt si právě prohlíží 11 lidí!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojenosti

EXPRESNÍ doručení

Zasíláme i na dobírku

POPIS PRODUKTU

Uchopovače ledu Mintiml s ochranou proti sklouznutí nohou, snadné nasazení nebo sundání, bezpečné uchycení bot.
Ideální pro zimní sporty + chůzi a pěší turistiku na trávě a sněhu.


Pro rybolov na ledě, lov, chůzi, jogging, turistiku, běh, odhazování sněhu atd.

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI

 • Protiskluzové hřebíky s 5 drápy
  5-zubé ocelové hřebíky odolné proti opotřebení mohou zajistit vynikající trakci v různých terénech nebo jiných drsných podmínkách. Strategické umístění hřebíky zajišťuje rovnoměrné rozložení hmotnosti a trvalé pohodlí a trvanlivost.
 • PET materiál odolný proti opotřebení
  Vysoce elastický PET materiál s vysokou houževnatostí se neroztrhne ani nezlomí, zesílí na 3,42 mm a má delší životnost. Vhodné pro dospělé boty všech velikostí.

 • Snadno se nosí
  Musíte pouze zapnout přední konec maček na špičce boty a zadní konec na patě a poté jej náležitě upravit. Ušetřete svůj drahocenný čas a energii.
 • Různá použití a unisex
  Vhodné pro muže a ženy v jakémkoli věku, včetně teenagerů, dospělých a starších osob. Používá se pro šikmý terén, zledovatělé silnice, zledovatělé příjezdové cesty, blátivou a mokrou trávu, nebezpečné stezky atd.

ZPŮSOBY POUŽITÍ

SPECIFIKACE

Materiály
 • ABS, ocel
Velikost produktu
(D x Š)
 • Nenatažený: 25,5 × 9,2 cm
Obsah balení
 • Protiskluzové hroty × 1
Barva Černá

Platba je možná v hotovosti, kartou nebo prostřednictvím platebního systému paypal. Zásilka Vám bude doručena doporučeně prostřednictvím České pošty. Před doručením budete formou sms nebo telefonicky informováni. Pokud jste v době doručování nepřítomni, můžete si ji vyzvednout na nejbližší poštovní pobočce. Oznámení o zásilce dostanete do schránky.

V případě, že výrobek nesplnil vaše očekávání, můžete ho do 14 dnů od převzetí bez důvodu vrátit. Nepoškozené zboží v původním obalu pošlete na adresu společnosti HS plus d.o.o. Přiložte vyplněný formulář reklamace/výměny a kupní cena vám bude vrácena nebo výrobek vyměněn za vhodnější ve stejné hodnotě bez doplatku. Tímto se staráme o stálou spokojenost našich věrných zákazníků.

Recenze: 3
Petr
06.04.2021
Koupil jsem je, abych nahradil jinou značku. Moje žena je hlavním uživatelem a je s nimi mnohem spokojenější. Druhá značka měla tendenci proklouzávat po špičce boty a vyžadovala fixaci zmrzlých prstů. Ty do značné míry zůstávají na místě a ona říká, že je mnohem stabilnější, pokud jde o led, sníh a rozbředlý sníh. Měl jsem obavy z některých recenzí, které zmínily rychlou ztrátu hrotů. Zatím je nosí téměř denně asi měsíc a neztratila žádné hroty. Většinou chodí po sněhu a ledu pokrytých polních cestách, ale někdy po betonových a asfaltových chodnících. Zatím je vše v pořádku. Doporučuji.
Marie
01.03.2021
Použila jsem je poprvé včera v noci, když se objevil první sníh. Dali se snadno nasadit na tenisky a bezpečně zapadnout na místo. Rozhodně zajistili mnohem větší trakci na kluzkém povrchu. Pravděpodobně dostanu pár dalších párů k zálohování, protože jsem četla, že plast se na ně může vydat, ale zatím, tak dobře!
Jarka
12.02.2021
Koupila jsem je, protože moje ostatní byly tak těžké nastupování a vystupování. Tato guma je měkká a poddajná. Jsou ale velmi účinné a při manipulaci s ledem fungují velmi dobře a zůstávají na vašich botách.
Recenze