Skládací pračka TUCKPUT

59 hodnocení zákazníků
Vysoká poptávka!

Skládací pračka je vhodná k praní triček, košil, šatů, spodního prádla, ponožek atd. Nemá krytí.

Barva: bílo-modrá, model: kulatý

1.399 999

Dnes objednáte, v pátek, 16.4. obdržíte!
Množství:
TOP VÝBĔR
1x 999Kč/kus 2x 799Kč/kus 3x 699Kč/kus
Tento produkt si právě prohlíží 14 lidí!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojenosti

EXPRESNÍ doručení

Zasíláme i na dobírku

Skládací pračka je vhodná k praní triček, košil, šatů, spodního prádla, ponožek atd. (Není však vhodná pro džíny, kabáty a jiné těžké oblečení.) Má ultrazvukovou turbínovou technologii, která tvoří malé bublinky, rychle se rozptyluje a emulguje a dosahuje hlubokého čištění. Skládací design, malá velikost a úspora místa.

 

  • Skládací design : malá a pohodlná, má pouhých 9 cm, šetří místo, je velmi vhodná pro cestování a výlety

  • Jednoduchá obsluha: Pračka TUCKPUT umožňuje jednoduše vložit 0,3 kg oblečení, naplnit ji vodou, nastavit časovač a začít prát. Úspora energie a ochrana životního prostředí, úspora vody a elektřiny, má silnou přísavku, takže se nemusíte bát třepání.

  • Design: Má plně automatické praní, díky kterému bude vaše oblečení naprosto čisté bez zbytků a dráždivých látek. Hodí se, když nemáte prostor na velkou pračku, potřebujete vyprat některé kusy samostatně nebo chcete ušetřit čas strávený chozením do prádelny.
  • Snadno se přenáší: Mini pračky jsou ideální pro praní lehkých oděvů, které vyžadují samostatné praní, jako jsou kravaty, trička, spodní prádlo a dětské oblečení. Vhodné na ubytovny, byty, služební cesty, cestování a jiné příležitosti.

Skládací design vám umožní dát ji do rohu a vytáhnout ji, jakmile ji chcete použít!

Balení obsahuje:

  • Skládací pračka TUCKPUT

Specifikace: POWER: 6 W, Pracuje s kabelem USB

Platba je možná v hotovosti, kartou nebo prostřednictvím platebního systému paypal. Zásilka Vám bude doručena doporučeně prostřednictvím České pošty. Před doručením budete formou sms nebo telefonicky informováni. Pokud jste v době doručování nepřítomni, můžete si ji vyzvednout na nejbližší poštovní pobočce. Oznámení o zásilce dostanete do schránky.

V případě, že výrobek nesplnil vaše očekávání, můžete ho do 14 dnů od převzetí bez důvodu vrátit. Nepoškozené zboží v původním obalu pošlete na adresu společnosti HS plus d.o.o. Přiložte vyplněný formulář reklamace/výměny a kupní cena vám bude vrácena nebo výrobek vyměněn za vhodnější ve stejné hodnotě bez doplatku. Tímto se staráme o stálou spokojenost našich věrných zákazníků.

Recenze: 3
Katka
04.04.2021
Tuhle pračku zbožňuju. Jednoduché použití a vaše peněženka to ani nepozná.
Jana
22.03.2021
Upřímně mohu říci, že se mi pračka líbí, ukázalo se, že je menší než jsem čekala, ale pro mé potřeby je ideální. Jsem svobodná a žiju sama a s něčím takovým nemusím pořád chodit do prádelny, abych si vyprala oblečení, a se sušičkou, kterou si budu pořizovat, to bude perfektní kombinace, doporučila bych tuto pračku pro ty, kteří nemají mnoho místa
Jonáš
24.02.2021
Tato mini pračka nezabírá vůbec žádný prostor a lze ji složit, velmi se mi líbí
Recenze