Magnetická kompresní podpora pro nohu s mědí OPEDIA

65 hodnocení zákazníků

OKAMŽITÁ ÚLEVA při plantární fascitidě, zánětu Achillovy šlachy, diabetických komplikacích nebo jednoduše při unavených nohou!

Velikost: S (36-38)/ M (39-42)

599 499

Dnes objednáte, v pondělí, 4.10. obdržíte!
Zrušit výběr
Množství:
TOP VÝBĔR
1x 499Kč/kus 2x 499Kč/kus 3x 499Kč/kus
Produkt 1
1419919

Velikost:
S
M
Produkt 2
1419919

Velikost:
S
M
Produkt 3
1419919

Velikost:
S
M

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojenosti

EXPRESNÍ doručení

Zasíláme i na dobírku

Iontová úleva pro bolestivá chodidla, kolena, lymfedém a křečové žíly.

Magnetická kompresní podpora pro nohu s mědí Opedia využívá klinicky ověřenou terapii měděnými ionty pro dlouhodobou a rychlou úlevu.

Ať už trpíte plantární fascitidou, lymfedémem, otoky, bolestmi nohou nebo křečovými žilami. Opedia poskytuje tělu vlnu léčivé energie, takže můžete žít šťastněji a pohodlněji.

Měděný podpůrný mechanismus uvolňuje iontové vlny z nervových zakončení nohou, které jsou propojeny s celým tělem.

Masíruje a mírně zahřívá napjaté body, aby se zmírnily bolesti způsobené plantární fascitidou nebo jednoduše únavou a stresem.

Zlepšuje krevní oběh, metabolismus a snižuje otoky nohou bez použití nebezpečných chemikálií.

„Lymfedém mi způsobil ty nejhorší bolesti v nohou a oteklé kotníky, jaké jste kdy viděli!! Tuto kompresní podporu mi doporučila kamarádka a jsem za to moooc ráda!!“ – Lucie

VLASTNOSTI:

 • OKAMŽITÁ ÚLEVA při plantární fascitidě, zánětu Achillovy šlachy, diabetických komplikacích nebo jednoduše při unavených nohou.
 • SNIŽUJE STRES. Stimuluje více jak 2800 reflexních a akupresurních bodů pro rychle působící úlevu.
 • TVARUJE A ZPEVŇUJE NOHY. Noste je přes noc, abyste zmenšili otok způsobený edémem a jinými nemocemi.
 • POZITIVNĚ NABÍJÍ METABOLIZMUS, aby spaloval více kalorií – až o 30 % více během spánku.
 • PŘEDCHÁZÍ OTÉKÁNÍ NOHOU. Podporuje krevní oběh a snižuje zadržování tekutin.
 • ZLEPŠUJE LYMFATICKÉ ODVODNĚNÍ. Odvádí toxiny z vašeho těla.
 • SAMONAHŘÍVACÍ. Máte někdy studené nohy? Vlákna obsahující měď tvoří samonahřívací směs, která se přirozeně zahřívá při kontaktu s tělem.
 • ODSTRAŇUJE ZÁPACH díky antimikrobiální textilní konstrukcí.

BALENÍ OBSAHUJE:

 • 1 pár magnetické kompresní podpory pro nohy s mědí Opedia
 • Údržba: ruční mytí, 30 stupňů.
 • Není vhodné pro sušení v bubnu.

Zkontrolujte produkty, u kterých odstoupení od nákupu není možné. Reklamace a výměna

Platba je možná v hotovosti, kartou nebo prostřednictvím platebního systému paypal. Zásilka Vám bude doručena doporučeně prostřednictvím České pošty. Před doručením budete formou sms nebo telefonicky informováni. Pokud jste v době doručování nepřítomni, můžete si ji vyzvednout na nejbližší poštovní pobočce. Oznámení o zásilce dostanete do schránky.

Stáhněte návod k tomuto produktu (.pdf)
Recenze: 3
Alena
26.08.2021
Nedávno jsem podstoupila operaci nohy, kdy mi po zlomenině kloubu do nártu dávali šrouby. Takže začít zase normálně používat svou nově zrekonstruovanou nohu, ještě s vážnou žilní trombózou, bylo nesnesitelné. Dorazily mi dnes a jsou naprosto perfektní. Za prvé, jsou velmi pohodlné, dobře udělané a hezké na pohled. Chvilku poté, co jsem je nasadila, bolest v mém chodidlu a noze okamžitě ustoupila. Problém, který jsem měla u většiny ostatních značek kompresních ponožek, spočíval v tom, že se páska u lýtka/kolena při nošení pod kalhotami vždycky shrnula, ale tyto zůstanou na místě i při nošení džín, které jsou těsné přes kolena. Nosím je téměř osm hodin denně a dřív jsem tou dobou už bláznila, abych si ty kompresní ponožky mohla sundat, protože byly nepříjemné, ale tyto jsou tak neuvěřitelně pohodlné, že je ani nechci sundávat.
Žaneta
20.08.2021
Najít kompresní ponožky, které mi úplně neodkrví nohy, bylo těžké, ale nakonec jsem je našla. Beru léky na vysoký krevní tlak, který způsobuje, že mi natékají kotníky. Produkt funguje skvěle. Dobře se v nich chodí a přitom dělají to, co mají. Celkově jsem s produktem velmi spokojená.
Karla
29.07.2021
Tyto ponožky jsou celkově skvělé! Začala jsem je používat ke konci těhotenství, když mi začaly otékat nohy. Jedno vylepšení, které by mohli udělat, že by kolem klenby chodidla byly další zpevňovací panely, které by pomohly s kompresí, protože jinak jde většina tlaku od panelů nad kotníkem až po lýtko. I tak kvalitní ponožka, jsem s nákupem spokojená a rozhodně pomáhají!
Recenze