Lama co se vrtí LIDY

69 hodnocení zákazníků

LIDY umí zpívat až 3 písně, které jdou rychle k uchu. S jejím mrkáním a pohybem hlavy bude tančit celá rodina a přátelé – kdo bude vítězem taneční bitvy; Jednoduše stiskněte tlačítko a začněte!

999 649

Dnes objednáte, v pondělí, 4.10. obdržíte!
Množství:
TOP VÝBĔR
1x 649Kč/kus 2x 649Kč/kus 3x 649Kč/kus

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojenosti

EXPRESNÍ doručení

Zasíláme i na dobírku

PODROBNOSTI

Celá rodina bude milovat tančení a poskakování s LIDY.

LIDY má tři chytlavé písně, které si s ní můžete zazpívat. Díky jejím robotickým pohybům, třesení zadečkem a otáčení hlavy s ní bude ráda tančit rodina i přátelé – ale kdo vyhraje taneční bitvu? Jednoduše stiskněte tlačítko a začněte!

Sada obsahuje jednu LIDY a návod k použití.

Baterie nejsou součástí balení.

Vhodné pro děti od 3 let.

SPECIFIKACE

  • Věkové rozmezí: 3–10 let
  • Potřebné baterie: 4 x AA (není součástí dodávky)
  • Bezpečnostní informace: Nevhodné pro děti do 36 měsíců

Platba je možná v hotovosti, kartou nebo prostřednictvím platebního systému paypal. Zásilka Vám bude doručena doporučeně prostřednictvím České pošty. Před doručením budete formou sms nebo telefonicky informováni. Pokud jste v době doručování nepřítomni, můžete si ji vyzvednout na nejbližší poštovní pobočce. Oznámení o zásilce dostanete do schránky.

Recenze: 3
Klára
22.09.2021
Moje 8 letá dcera tuto hračku miluje a společně s ní tančí a vrtí zadečkem. Máte na výběr ze 3 chytlavých skladeb. Můj roční syn se rád dívá, jak se lama vrtí a točí. Pastelové barvy jsou moc hezké a je to jedinečná zábavná hračka.
Štěpánka
21.08.2021
U nás doma to byla zábava jak pro dospělé, tak pro ty nejmladší, včetně naší roční dcerky. Písničky jsou veselé a optimistické, které nás všechny postavily na nohy. Pastelová duhová srst je také velmi měkká!
Eliška
19.08.2021
LIDY je srandovní a velmi zábavná. Pro děti je vtipné dívat se, jak se jí třepe zadeček a hlava se točí dokola. Ty 3 písně jsou optimistické a zábavné a LIDY zároveň třese svým zadečkem do rytmu.
Recenze