Fitness gumy – ELASTIC

56 hodnocení zákazníků
Vysoká poptávka!

Fitness bar lze snadno integrovat do jakéhokoli cvičebního programu, včetně jógy, pilates a dalších.

Barva: žlutá Obtížnost: střední (0,7 mm)

599 499

Dnes objednáte, v pondělí, 19.4. obdržíte!
Množství:
TOP VÝBĔR
1x 499Kč/kus 2x 399Kč/kus 3x 349Kč/kus
Tento produkt si právě prohlíží 14 lidí!

100% bezpečný nákup

100% záruka spokojenosti

EXPRESNÍ doručení

Zasíláme i na dobírku

Skvělé pro jakýkoli trénink – Tuto sadu odporových gum lze bez problémů zařadit do všech oblíbených cvičebních programů včetně jógy, pilates a dalších. Nebo je používejte k běžnému cvičení, strečinku, silovému tréninku nebo jinému posilování. Díky přiložené tašce na přenášení si budete moci vzít gumy kamkoli s sebou a zacvičit si, i když nejste zrovna doma.

Multifunkční – Sice se tyto odporové gumy často používají na sport a fitness, ale rádi je používají i fyzioterapeuti, a to jako rehabilitační gumy na rehabilitaci pacientů.

Prémiová kvalita a styl – Odporové gumy jsou vyrobeny ze 100% přírodního latexu, aby obstály i při tom nejintenzivnějším cvičení. Nejsilnější odporové gumy které najdete – zaručeno!

Platba je možná v hotovosti, kartou nebo prostřednictvím platebního systému paypal. Zásilka Vám bude doručena doporučeně prostřednictvím České pošty. Před doručením budete formou sms nebo telefonicky informováni. Pokud jste v době doručování nepřítomni, můžete si ji vyzvednout na nejbližší poštovní pobočce. Oznámení o zásilce dostanete do schránky.

V případě, že výrobek nesplnil vaše očekávání, můžete ho do 14 dnů od převzetí bez důvodu vrátit. Nepoškozené zboží v původním obalu pošlete na adresu společnosti HS plus d.o.o. Přiložte vyplněný formulář reklamace/výměny a kupní cena vám bude vrácena nebo výrobek vyměněn za vhodnější ve stejné hodnotě bez doplatku. Tímto se staráme o stálou spokojenost našich věrných zákazníků.

Recenze: 3
Leoš
29.03.2021
Miluju tyto odporové gumy a líbí se mi, že balíček je dodáván s 5 různými úrovněmi gum. Nikdy mi nijak nesklouzly a jednoduše je jde přeložit na dvě vrstvy pro větší odpor!
Natálie
01.04.2021
S gumami jsem velmi spokojená. Velmi rychlé dodání!
Pavla
05.04.2021
Za tu cenu je to super.
Recenze